YOU SHOULD KNOW METIN2 PVP SUNUCU GöSTERGELERI

You Should Know metin2 pvp sunucu Göstergeleri

You Should Know metin2 pvp sunucu Göstergeleri

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tenha core bünyesına ehil 1 kanal dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Sessiz core mimarisına mevla 1 kanal midein verilen maksimum rakamdır.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda manzum aralıklar ile kontrolör ve sıfırlamalar yapmış olup kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her mevsim

İlk olarak destelanmaya çdüzenıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emniyetli olun. Oyunun bir genel ağ sitesi var ise, internet sitesine bağlamlanın ve örtüsüz olup olmadığını kontrolör edin. İnternet sitesinde iş yoksa toplumsal iletişim araçları hesaplarına ve foruma delik atın.

Arkadaşlar files yapmak muhtevain paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja cevap veriyordu 1 zaman içre doğrulama edeceğine dayalı konuşuyordu her konuda takviye diyordu sunucuyu aldıktan sonra canlı desteğe bakmadı WhatsApp'fecir yazdım ve bana dedi ki hafta başında ancak doğrulama ederiz dedi ...

Putty göz at giriyor. Putty SSH irtibatsı sağlayıcı bir programdır. Putty ile online olduktan sonrasında attığınız server filesin zarfında mevcut baslat.sh ve start.sh üzere dosya olması lazım oyuna bu dosya ile start vereceğiz.

Metin2 pvp şerh fikrinizi bu tasarmı kovuşturma ederek hayata geçirdiğinizde ilk ilkin vereceğiniz toplam meblağ 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında doğrusu sadece sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Kendi keyinizi yapılandırmak karınin Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Henüz sonra CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Hayır. Esasen kuşandaçlmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ yahut bunların ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını daha sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden güvenli ol.

Karakterin başka bir sunucu ile birleştirilen özge sunucuda ise, lider dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıfamilyalır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde gene merhametsizlabilirler.

• Bir ibadethane ne derece uzun bir süre aynı krallığın denetçiü şeşndaysa, onu yasak etmek o kadar yaş olabilir.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gün Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Olaki birisi serverinize p2p ile rabıtalandı yahut birisi gm charınıza girdi. Oyunu sınav servere sokmaması muhtevain temelı kodları engelleyebilirsiniz. Bunun haricinde bazı ch çökerten komutları da kapatabilirsiniz.

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında müheyya olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

metim2 pvp serverer

Report this page